BOSCH Tændrør Super plus Super plus

Original BOSCH Tændrør Nøglespændvidde: 16 producent

Tændrør

Varenummer: 0 242 229 659

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-27%
(27,00 kr.) 19,73 kr.
Spar: 27%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: 0 242 229 659
  • Fabrikant: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143526903
  • Nøglespændvidde: 16
  • Udvendigt gevind [mm]: 14
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gevindstigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeafstand[mm]: 0,8
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Tilspændingsvinkel [Grader]: 90
  • BOSCH: Tændrør
  • Produktnummer: 0 242 229 659
  • Producentens prisforslag: 27,00 kr.
Hurtig forsendelse af BOSCH Tændrør to ens tændrør per cylinder, Kontrollér elektrodeafstand, Brændstoftype: CNG/LPG (For artikel nr. 0 242 229 659)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
BAIC — OE BOC1093002024
BMW — OE 12121705914
CHANGHE — OE 0948200493
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962H8
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962J1
DAEWOO — OE 1621593003
FAW — OE 3707101W01A00
FIAT — OE 46417010
FIAT — OE 46480362
FIAT | LANCIA — OE 46531918
FIAT | LANCIA — OE 46551935
FIAT — OE 46799927
FIAT — OE 467999270
FIAT | LANCIA — OE 71719244
FIAT — OE 7571541
FIAT | LANCIA — OE 9GYSR
GAZ — OE DR17YCA
HAFEI — OE 3706950
HYUNDAI — OE 1881408051
HYUNDAI — OE 1882308101
MAZDA — OE F21018110
MAZDA — OE JF0318110
MERCEDES-BENZ — OE 0031596703
MERCEDES-BENZ — OE 0031596803
MERCEDES-BENZ — OE 0031597103
MERCEDES-BENZ — OE A0031596703
MERCEDES-BENZ — OE A0031596803
MERCEDES-BENZ — OE A0031597103
NISSAN — OE 2240110F15
NISSAN — OE 2240112E14
NISSAN — OE 2240112E15
NISSAN — OE 2240119V15
NISSAN — OE 2240120J05
NISSAN — OE 2240140V05
NISSAN — OE 22401Y9015
PROTON — OE 96037952
PROTON — OE 96070659
PROTON — OE MS851351
RENAULT — OE 7700856908
SAAB — OE 9116385
SKODA — OE 004081157
SKODA — OE 004081168
SKODA — OE 194917764
SKODA — OE 441040811666
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Tændrør 0 242 229 659" købte også:
  • Starterbatteri
    Starterbatteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 418,61 kr., Rabat: 25% Erfaring
    YUASA | YTX9-BS
    418,61 kr. -25% Producentens prisforslag: 558,00 kr. Spar: 25%
  • Tændspole
    Tændspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 66,41 kr., Rabat: 26% Kvalitet
    STARK | SKCO-0070091
    66,41 kr. -26% Producentens prisforslag: 89,00 kr. Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O05B0001, 35,62 kr., Rabat: 26% skift
    K2 | O05B0001
    35,62 kr. -26% Producentens prisforslag: 48,00 kr. (35,62 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 32,82 kr., Rabat: 26% Priser
    VAICO | V60-0123
    32,82 kr. -26% Producentens prisforslag: 44,00 kr. (32,82 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Delesæt, inspektion
    Delesæt, inspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 132,84 kr., Rabat: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    132,84 kr. -41% Producentens prisforslag: 224,88 kr. Spar: 41%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% defekt? hvad gør du?
    K2 | O14D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    K2 | O24D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem SHELL Art. Nr.: AS206, 43,77 kr., Rabat: 26% skift
    SHELL | AS206
    43,77 kr. -26% Producentens prisforslag: 59,00 kr. (21,89 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 48,40 kr., Rabat: 26% Originaldel
    ORLEN | QFS411B10
    48,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 65,00 kr. (48,40 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 54,39 kr., Rabat: 26% original
    VATOIL | 50158
    54,39 kr. -26% Producentens prisforslag: 73,00 kr. (54,39 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 54,29 kr., Rabat: 26% original
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    54,29 kr. -26% Producentens prisforslag: 73,00 kr. (54,29 kr. for 1 liter) Spar: 26%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
BOSCH Tændrør to ens tændrør per cylinder, Kontrollér elektrodeafstand, Brændstoftype: CNG/LPG Super plus 0 242 229 659 passer til din bil og til super priser