BOSCH Tændrør Super plus Super plus

Original BOSCH Tændrør Nøglespændvidde: 20,8 producent

Tændrør

Varenummer: 0 242 235 663

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-27%
(27,00 kr.) 19,94 kr.
Spar: 27%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: 0 242 235 663
  • Fabrikant: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143526484
  • Nøglespændvidde: 20,8
  • Udvendigt gevind [mm]: 14
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gevindstigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeafstand[mm]: 0,8
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Tilspændingsvinkel [Grader]: 90
  • BOSCH: Tændrør
  • Produktnummer: 0 242 235 663
  • Producentens prisforslag: 27,00 kr.
Hurtig forsendelse af BOSCH Tændrør to forskellige tændrør per cyinder, Brændstoftype: CNG/LPG (For artikel nr. 0 242 235 663)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
AUDI — OE 101000002AB
AUDI — OE 101000005AB
AUDI — OE 101000006AC
AUDI — OE N01781139
BAIC — OE BOC1093002058
BMW — OE 12121258159
BMW — OE 12121265595
BMW — OE 12121267485
BMW — OE 12121288234
BMW — OE 12121711296
BMW — OE 1212188234
BMW — OE 12129061871
CHEVROLET — OE 94837756
CHRYSLER — OE A75P
CITROËN — OE 5417768H
CITROËN — OE 5417769U
CITROËN — OE 5417998
CITROËN — OE 5417998H
CITROËN — OE 5425202
CITROËN — OE 5425202H
CITROËN — OE 5425202M
CITROËN — OE 596010
CITROËN — OE 5960H8
CITROËN — OE 596119
CITROËN — OE 596136
CITROËN — OE 596147
CITROËN — OE 596193
CITROËN — OE 596196
CITROËN — OE 596211
CITROËN — OE 596213
CITROËN — OE 596216
CITROËN — OE 596219
CITROËN — OE 596227
CITROËN — OE 596239
CITROËN — OE 596242
CITROËN — OE 596251
CITROËN — OE 596252
CITROËN — OE 596255
CITROËN — OE 59625R
CITROËN — OE 596260
CITROËN — OE 59626E
CITROËN — OE 596270
CITROËN — OE 5962E8
CITROËN — OE 5962E9
CITROËN — OE 5962G7
CITROËN — OE 5962R2
CITROËN — OE 7826099300
CITROËN — OE 9151400080
CITROËN — OE 91517002
CITROËN — OE CP10
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Tændrør 0 242 235 663" købte også:
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O05B0001, 35,62 kr., Rabat: 26% Erfaring
    K2 | O05B0001
    35,62 kr. -26% Producentens prisforslag: 48,00 kr. (35,62 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 32,82 kr., Rabat: 26% Kvalitet
    VAICO | V60-0123
    32,82 kr. -26% Producentens prisforslag: 44,00 kr. (32,82 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Starterbatteri
    Starterbatteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 418,61 kr., Rabat: 25% skift
    YUASA | YTX9-BS
    418,61 kr. -25% Producentens prisforslag: 558,00 kr. Spar: 25%
  • Tændspole
    Tændspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 66,41 kr., Rabat: 26% Priser
    STARK | SKCO-0070091
    66,41 kr. -26% Producentens prisforslag: 89,00 kr. Spar: 26%
  • Delesæt, inspektion
    Delesæt, inspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 132,84 kr., Rabat: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    132,84 kr. -41% Producentens prisforslag: 224,88 kr. Spar: 41%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% defekt? hvad gør du?
    K2 | O14D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    K2 | O24D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem SHELL Art. Nr.: AS206, 43,77 kr., Rabat: 26% skift
    SHELL | AS206
    43,77 kr. -26% Producentens prisforslag: 59,00 kr. (21,89 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 48,40 kr., Rabat: 26% Originaldel
    ORLEN | QFS411B10
    48,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 65,00 kr. (48,40 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 54,39 kr., Rabat: 26% original
    VATOIL | 50158
    54,39 kr. -26% Producentens prisforslag: 73,00 kr. (54,39 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 54,29 kr., Rabat: 26% original
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    54,29 kr. -26% Producentens prisforslag: 73,00 kr. (54,29 kr. for 1 liter) Spar: 26%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
BOSCH Tændrør to forskellige tændrør per cyinder, Brændstoftype: CNG/LPG Super plus 0 242 235 663 passer til din bil og til super priser