BOSCH Tændrør Super plus Gewindebolzen M4 Super plus

Original BOSCH Tændrør Nøglespændvidde: 16 producent

Tændrør

Varenummer: 0 242 235 668

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-26%
(39,00 kr.) 29,24 kr.
Spar: 26%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: 0 242 235 668
  • Fabrikant: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143526989
  • Nøglespændvidde: 16
  • Udvendigt gevind [mm]: 14
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gevindstigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeafstand[mm]: 0,9
  • Tilslutningsteknik: Gewindebolzen M4
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 2
  • Tilspændingsvinkel [Grader]: 90
  • BOSCH: Tændrør
  • Produktnummer: 0 242 235 668
  • Producentens prisforslag: 39,00 kr.
Hurtig forsendelse af BOSCH Tændrør Gewindebolzen M4 (For artikel nr. 0 242 235 668)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
AUDI — OE 101000033AA
AUDI — OE 101000033AF
AUDI — OE 101000041AC
AUDI — OE 101000051AA
BAIC — OE BOC1093002056
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121422087
BMW — OE 12121704399
BMW — OE 12121747061
BMW — OE 12121748002
BMW — OE 12124353679
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064619
CHERY — OE 05033220AA
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622J
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622K
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962R3
CITROËN | PEUGEOT — OE 96265754
CITROËN/PEUGEOT — OE 9614738680
DACIA | RENAULT — OE 7700115827
DACIA | RENAULT — OE 7700500168
DAIHATSU — OE 9004851133000
DAIHATSU — OE 9004851137
DAIHATSU — OE 9004851137000
DAIHATSU — OE 9004851155000
DAIHATSU — OE 9004851160000
DAIHATSU — OE 9091901202000
FIAT | LANCIA — OE 46463801
FIAT | LANCIA — OE 46472021
FIAT — OE 464720211
FIAT — OE 5894588
FIAT — OE 9626575480
GMC | HOLDEN — OE 96307729
LEXUS — OE 9091901198
OPEL — OE 1214003
OPEL — OE 32017067
OPEL — OE 90357729
OPEL — OE 90442650
PORSCHE — OE 99917019990
RENAULT — OE 7700109403
RENAULT — OE 7700500252
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Tændrør 0 242 235 668" købte også:
  • Starterbatteri
    Starterbatteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 418,61 kr., Rabat: 25% Erfaring
    YUASA | YTX9-BS
    418,61 kr. -25% Producentens prisforslag: 558,00 kr. Spar: 25%
  • Tændspole
    Tændspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 66,41 kr., Rabat: 26% Kvalitet
    STARK | SKCO-0070091
    66,41 kr. -26% Producentens prisforslag: 89,00 kr. Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% skift
    K2 | O14D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 32,82 kr., Rabat: 26% Priser
    VAICO | V60-0123
    32,82 kr. -26% Producentens prisforslag: 44,00 kr. (32,82 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Delesæt, inspektion
    Delesæt, inspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 132,84 kr., Rabat: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    132,84 kr. -41% Producentens prisforslag: 224,88 kr. Spar: 41%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O05B0001, 35,62 kr., Rabat: 26% defekt? hvad gør du?
    K2 | O05B0001
    35,62 kr. -26% Producentens prisforslag: 48,00 kr. (35,62 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24D0001, 39,47 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    K2 | O24D0001
    39,47 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,47 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem SHELL Art. Nr.: AS206, 43,77 kr., Rabat: 26% skift
    SHELL | AS206
    43,77 kr. -26% Producentens prisforslag: 59,00 kr. (21,89 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O34D0001, 47,38 kr., Rabat: 26% Originaldel
    K2 | O34D0001
    47,38 kr. -26% Producentens prisforslag: 64,00 kr. (47,38 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 48,40 kr., Rabat: 26% original
    ORLEN | QFS411B10
    48,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 65,00 kr. (48,40 kr. for 1 liter) Spar: 26%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
BOSCH Tændrør Gewindebolzen M4 Super plus 0 242 235 668 passer til din bil og til super priser