DENSO Tændrør Twin Tip 1-stelelektrode Twin Tip

Original DENSO Tændrør Nøglespændvidde: 16 producent

Tændrør

Varenummer: K20TT

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-26%
(35,00 kr.) 26,22 kr.
Spar: 26%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: K20TT
  • Fabrikant: DENSO
  • EAN nummer: 042511460447
  • Nøglespændvidde: 16
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Gevindmål 1: 19
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 43
  • DENSO: Tændrør
  • Produktnummer: K20TT
  • Producentens prisforslag: 35,00 kr.
Hurtig forsendelse af DENSO Tændrør 1-stelelektrode, til køretøjer med valgbar servostyring (City-modus) (For artikel nr. K20TT)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
ALFA ROMEO — OE 46449690
ALFA ROMEO — OE 46480307
ALFA ROMEO — OE 46521529
ALFA ROMEO — OE 46550991
ALFA ROMEO — OE 60512848
ALFA ROMEO — OE 60571785
ALFA ROMEO — OE 60593139
BMW — OE 0030548
BMW — OE 0032136
BMW — OE 0037607
BMW — OE 0141871
BMW — OE 0148593
BMW — OE 12120030548
BMW — OE 12120032136
BMW — OE 12120037607
BMW — OE 12120141871
BMW — OE 12120148593
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121435956
BMW — OE 12121705914
BMW — OE 12121715539
BMW — OE 12129059794
BMW — OE 12129061382
BMW — OE 12129061870
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064617
BMW — OE 12129064619
BMW — OE 12129064656
BMW — OE 12129065062
BMW — OE 12129065366
BMW — OE 12129071003
BMW — OE 1344520
BMW — OE 1435956
BMW — OE 1705914
BMW — OE 1715539
BMW — OE 9059794
BMW — OE 9061382
BMW — OE 9061870
BMW — OE 9063428
BMW — OE 9064617
BMW — OE 9064619
BMW — OE 9064656
BMW — OE 9065062
BMW — OE 9065366
BMW — OE 9071003
CADILLAC — OE 24425327
CHERY — OE A113707110CA
CHEVROLET — OE 96307729
CHEVROLET — OE 96417176
CHEVROLET — OE 96476119
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Tændrør K20TT" købte også:
  • Starterbatteri
    Starterbatteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 418,61 kr., Rabat: 25% Erfaring
    YUASA | YTX9-BS
    418,61 kr. -25% Producentens prisforslag: 558,00 kr. Spar: 25%
  • Tændspole
    Tændspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 66,41 kr., Rabat: 26% Kvalitet
    STARK | SKCO-0070091
    66,41 kr. -26% Producentens prisforslag: 89,00 kr. Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% skift
    K2 | O14D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 32,82 kr., Rabat: 26% Priser
    VAICO | V60-0123
    32,82 kr. -26% Producentens prisforslag: 44,00 kr. (32,82 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Delesæt, inspektion
    Delesæt, inspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 132,84 kr., Rabat: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    132,84 kr. -41% Producentens prisforslag: 224,88 kr. Spar: 41%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O05B0001, 35,62 kr., Rabat: 26% defekt? hvad gør du?
    K2 | O05B0001
    35,62 kr. -26% Producentens prisforslag: 48,00 kr. (35,62 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24D0001, 39,47 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    K2 | O24D0001
    39,47 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,47 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem SHELL Art. Nr.: AS206, 43,77 kr., Rabat: 26% skift
    SHELL | AS206
    43,77 kr. -26% Producentens prisforslag: 59,00 kr. (21,89 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O34D0001, 47,38 kr., Rabat: 26% Originaldel
    K2 | O34D0001
    47,38 kr. -26% Producentens prisforslag: 64,00 kr. (47,38 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 48,40 kr., Rabat: 26% original
    ORLEN | QFS411B10
    48,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 65,00 kr. (48,40 kr. for 1 liter) Spar: 26%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
DENSO Tændrør 1-stelelektrode, til køretøjer med valgbar servostyring (City-modus) Twin Tip K20TT passer til din bil og til super priser