DENSO Tændrør Iridium TT 1-stelelektrode Iridium TT

Original DENSO Tændrør Nøglespændvidde: 16 producent

Tændrør

Varenummer: IK20TT

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-26%
(111,00 kr.) 82,65 kr.
Spar: 26%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: IK20TT
  • Fabrikant: DENSO
  • EAN nummer: 042511470248
  • Nøglespændvidde: 16
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Gevindmål 1: 19
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 43
  • DENSO: Tændrør
  • Produktnummer: IK20TT
  • Producentens prisforslag: 111,00 kr.
Hurtig forsendelse af DENSO Tændrør 1-stelelektrode, Brændstoftype: Benzin, Brændstoftype: CNG/LPG, til køretøjer med valgbar servostyring (City-modus) (For artikel nr. IK20TT)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
ALFA ROMEO — OE 60569957
BMW — OE 0032134
BMW — OE 0032135
BMW — OE 12120032134
BMW — OE 12120032135
BMW — OE 12122158252
BMW — OE 12127526799
BMW — OE 2158252
BMW — OE 7526799
CHEVROLET — OE 96307562
CHRYSLER — OE 5098168AA
CHRYSLER — OE 5269556
CHRYSLER — OE MS851571
CHRYSLER — OE MS851622
DAIHATSU — OE 9004151170
DAIHATSU — OE 9004851154A
DAIHATSU — OE 9004851166
DAIHATSU — OE 9004851167
DAIHATSU — OE 9004851170
DAIHATSU — OE 9004851172
DAIHATSU — OE 9004851172000
DAIHATSU — OE 9004851173000
DAIHATSU — OE 9004851178
DAIHATSU — OE 9004851182
DAIHATSU — OE 9004851183
DAIHATSU — OE 9004851184
DAIHATSU — OE 9004851186
DAIHATSU — OE 9004861169
DAIHATSU — OE 9004861170
DAIHATSU — OE 99906910X9007
DAIHATSU — OE 99906910X9020
DAIHATSU — OE 99906910X9034
DAIHATSU — OE 99906910X9035
DAIHATSU — OE NDIK20
DAIHATSU — OE NDIK20A
DAIHATSU — OE NDVK20
DAIHATSU — OE NDVK20A
FIAT — OE 46475164
FIAT — OE 60579903
FIAT — OE 60810689
FIAT — OE 71711638
FIAT — OE 71741910
FIAT — OE 71750223
FIAT — OE 7565853
FIAT — OE 7683358
FIAT — OE 7760383
FORD — OE 1000996
FORD — OE 1011256
FORD — OE 1023706
FORD — OE 1032705
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Tændrør IK20TT" købte også:
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 32,82 kr., Rabat: 26% Erfaring
    VAICO | V60-0123
    32,82 kr. -26% Producentens prisforslag: 44,00 kr. (32,82 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Starterbatteri
    Starterbatteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 418,61 kr., Rabat: 25% Kvalitet
    YUASA | YTX9-BS
    418,61 kr. -25% Producentens prisforslag: 558,00 kr. Spar: 25%
  • Tændspole
    Tændspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 66,41 kr., Rabat: 26% skift
    STARK | SKCO-0070091
    66,41 kr. -26% Producentens prisforslag: 89,00 kr. Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% Priser
    K2 | O14D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Delesæt, inspektion
    Delesæt, inspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 132,84 kr., Rabat: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    132,84 kr. -41% Producentens prisforslag: 224,88 kr. Spar: 41%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% defekt? hvad gør du?
    K2 | O24D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem SHELL Art. Nr.: AS206, 43,77 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    SHELL | AS206
    43,77 kr. -26% Producentens prisforslag: 59,00 kr. (21,89 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 48,40 kr., Rabat: 26% skift
    ORLEN | QFS411B10
    48,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 65,00 kr. (48,40 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 54,39 kr., Rabat: 26% Originaldel
    VATOIL | 50158
    54,39 kr. -26% Producentens prisforslag: 73,00 kr. (54,39 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 54,29 kr., Rabat: 26% original
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    54,29 kr. -26% Producentens prisforslag: 73,00 kr. (54,29 kr. for 1 liter) Spar: 26%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
DENSO Tændrør 1-stelelektrode, Brændstoftype: Benzin, Brændstoftype: CNG/LPG, til køretøjer med valgbar servostyring (City-modus) Iridium TT IK20TT passer til din bil og til super priser