ELRING Pakningsring, olieaftapningsskrue Kobber, Innendurchmesser: 14mm

Original ELRING Pakningsring, olieaftapningsskrue Materiale: Kobber producent

Pakningsring, olieaftapningsskrue

Varenummer: 115.100

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-41%
(2,00 kr.) 1,19 kr.
Spar: 41%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: 115.100
  • Fabrikant: ELRING
  • EAN nummer: 4007848009062
  • Materiale: Kobber
  • Indvendig diameter [mm]: 14
  • Yderdiameter [mm]: 20
  • Tykkelse [mm]: 1,5
  • Form: A-form
  • Alternativt reparationssæt: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN/ISO: 7603
  • ELRING: Pakningsring, olieaftapningsskrue
  • Produktnummer: 115.100
  • Producentens prisforslag: 2,00 kr.
Hurtig forsendelse af ELRING Pakningsring, olieaftapningsskrue Kobber, Innendurchmesser: 14mm (For artikel nr. 115.100)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
ALFA ROMEO — OE 234032235
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N0138492
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N138492
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05073946AA
DAEWOO | OPEL — OE 94525114
DAF — OE 0244680
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ | MWM — OE 01118693
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ — OE 01301223
FIAT — OE 10280060
FORD — OE 0209725
FORD — OE 1005306
FORD — OE 95VW6734AA
HANOMAG — OE 0996731012
HANOMAG HENSCHEL — OE N007603014106
IVECO — OE 16508160
MAN — OE 06561900706
MASSEY FERGUSON — OE 1440012X1
MAZDA — OE 995641400
MERCEDES-BENZ — OE 007603014106
MITSUBISHI — OE MN960041
MWM — OE 604920101420
NISSAN — OE 11026HG00B
OPEL — OE 11023582
OPEL — OE 2091046
OPEL — OE 4803630
RENAULT TRUCKS — OE 0003008058
RENAULT TRUCKS — OE 0870073700
RENAULT TRUCKS — OE 5000254857
RENAULT TRUCKS — OE 7703062043
SAAB — OE 7522709
SAAB — OE 8728051
SCANIA — OE 192633
SCANIA — OE 303098
STEYR — OE 90003098015
VOLVO — OE 9690116
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
ELRING Pakningsring, olieaftapningsskrue Kobber, Innendurchmesser: 14mm 115.100 passer til din bil og til super priser