TESLA Pære, blinklys venstre, højre, W5W, 12V

Original TESLA Pære, blinklys Monteringsside: venstre, højre producent

Pære, blinklys

Varenummer: B65201

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-32%
(3,00 kr.) 2,04 kr.
Spar: 32%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: B65201
  • Fabrikant: TESLA
  • EAN nummer: 22105813606055360605
  • Monteringsside: venstre, højre
  • Lampe/pæretype: W5W
  • Spænding [V]: 12
  • Nominel ydelse (W): 5
  • TESLA: Pære, blinklys
  • Produktnummer: B65201
  • Producentens prisforslag: 3,00 kr.
Hurtig forsendelse af TESLA Pære, blinklys venstre, højre, W5W, 12V (For artikel nr. B65201)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
BMW — OE 07119978373
MERCEDES-BENZ — OE A0025443894
MERCEDES-BENZ — OE N000000000853
MERCEDES-BENZ — OE N072601012250
MITSUBISHI — OE Z1719121
VAG — OE N0177532
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Pære, blinklys B65201" købte også:
  • Blinklygte
    Blinklygte ABAKUS Art. Nr.: 003-05-847, 15,71 kr., Rabat: 26% Erfaring
    ABAKUS | 003-05-847
    15,71 kr. -26% Producentens prisforslag: 21,00 kr. Spar: 26%
  • Blinkrelæ
    Blinkrelæ HELLA Art. Nr.: 4DB 003 750-711, 86,78 kr., Rabat: 26% Kvalitet
    HELLA | 4DB 003 750-711
    86,78 kr. -26% Producentens prisforslag: 116,00 kr. Spar: 26%
  • Reflektor, blinklys
    Reflektor, blinklys VEMO Art. Nr.: V10-84-0020, 93,76 kr., Rabat: 25% skift
    VEMO | V10-84-0020
    93,76 kr. -25% Producentens prisforslag: 125,00 kr. Spar: 25%
  • Blinklygtesæt
    Blinklygtesæt ABAKUS Art. Nr.: 212-1409PXX-VC, 33,01 kr., Rabat: 25% Priser
    ABAKUS | 212-1409PXX-VC
    33,01 kr. -25% Producentens prisforslag: 44,00 kr. Spar: 25%
  • Pære, blink- / markeri...
    Pære, blink- / markeringslys DIEDERICHS Art. Nr.: LID10053, 4,60 kr., Rabat: 35% Reparation
    DIEDERICHS | LID10053
    4,60 kr. -35% Producentens prisforslag: 7,00 kr. Spar: 35%
  • Pære, blink- / markeri...
    Pære, blink- / markeringslys DIEDERICHS Art. Nr.: LID10045, 5,02 kr., Rabat: 29% defekt? hvad gør du?
    DIEDERICHS | LID10045
    5,02 kr. -29% Producentens prisforslag: 7,00 kr. Spar: 29%
  • Blinklygte
    Blinklygte VAN WEZEL Art. Nr.: 0323914, 17,93 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    VAN WEZEL | 0323914
    17,93 kr. -26% Producentens prisforslag: 24,00 kr. Spar: 26%
  • Blinklygte
    Blinklygte TYC Art. Nr.: 18-0667-01-2, 23,57 kr., Rabat: 27% skift
    TYC | 18-0667-01-2
    23,57 kr. -27% Producentens prisforslag: 32,00 kr. Spar: 27%
  • Blinklygte
    Blinklygte VAN WEZEL Art. Nr.: 4337914, 23,54 kr., Rabat: 30% Originaldel
    VAN WEZEL | 4337914
    23,54 kr. -30% Producentens prisforslag: 33,38 kr. Spar: 30%
  • Blinklygte
    Blinklygte TYC Art. Nr.: 18-1911-01-2, 24,12 kr., Rabat: 27% original
    TYC | 18-1911-01-2
    24,12 kr. -27% Producentens prisforslag: 33,00 kr. Spar: 27%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
TESLA Pære, blinklys venstre, højre, W5W, 12V B65201 passer til din bil og til super priser