FEBI BILSTEIN Hjulmøtrik SW: 19, M12 x 1,5mm, konisk sæde/bund F, forkromet

Original FEBI BILSTEIN Hjulmøtrik Nøglespændvidde: 19 producent

Hjulmøtrik

Varenummer: 46674

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-27%
(19,00 kr.) 13,92 kr.
Spar: 27%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: 46674
  • Fabrikant: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816466741
  • Nøglespændvidde: 19
  • Indvendigt gevind [mm]: M12 x 1,5
  • Hjulfastgøring: konisk sæde/bund F
  • Monteringsside: bagaksel, foraksel
  • Tykkelse [mm]: 31,0
  • Kvallitet/klasse: 10
  • Overflade: forkromet
  • Skruehoved-/møtrikprofil: ydre sekskant
  • Vægt [kg]: 0,06
  • Læs serviceinformationen:
  • Tillægsartikel/Yderligere info. 2: med låg
  • FEBI BILSTEIN: Hjulmøtrik
  • Produktnummer: 46674
  • Producentens prisforslag: 19,00 kr.
Hurtig forsendelse af FEBI BILSTEIN Hjulmøtrik SW: 19, M12 x 1,5mm, konisk sæde/bund F, forkromet (For artikel nr. 46674)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
FORD — OE 1366029
FORD — OE 1454051
FORD — OE 1527078
FORD — OE 1567143
FORD — OE 1678260
FORD — OE 6106730
FORD — OE 6111766
FORD USA — OE 81EB1K024AA
FORD USA — OE 81EB1K024AB
FORD USA — OE 8V411K024AA
FORD USA — OE 8V411K024AB
FORD USA — OE 8V411K024AC
ROVER — OE NAM9077
VOLVO — OE 30666349
VOLVO — OE 30683951
VOLVO — OE 30723579
VOLVO — OE 31200241
VOLVO — OE 31317466
VOLVO — OE 31329645
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Hjulmøtrik 46674" købte også:
  • Hjulbolt
    Hjulbolt FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 46611, 11,84 kr., Rabat: 26% Erfaring
    FEBI BILSTEIN | 46611
    11,84 kr. -26% Producentens prisforslag: 16,00 kr. Spar: 26%
  • Centreringsring, fælg
    Centreringsring, fælg FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 01345, 1,63 kr., Rabat: 46% Kvalitet
    FEBI BILSTEIN | 01345
    1,63 kr. -46% Producentens prisforslag: 3,00 kr. Spar: 46%
  • Hjulbolt
    Hjulbolt MAXGEAR Art. Nr.: 49-1031, 7,40 kr., Rabat: 26% skift
    MAXGEAR | 49-1031
    7,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 10,00 kr. Spar: 26%
  • Kappe, hjulmøtrik
    Kappe, hjulmøtrik DT Art. Nr.: 2.65115, 10,16 kr., Rabat: 28% Priser
    DT | 2.65115
    10,16 kr. -28% Producentens prisforslag: 14,00 kr. Spar: 28%
  • Centreringsring, fælg
    Centreringsring, fælg FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 01472, 2,31 kr., Rabat: 43% Reparation
    FEBI BILSTEIN | 01472
    2,31 kr. -43% Producentens prisforslag: 4,00 kr. Spar: 43%
  • Centreringsring, fælg
    Centreringsring, fælg FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 01656, 2,41 kr., Rabat: 40% defekt? hvad gør du?
    FEBI BILSTEIN | 01656
    2,41 kr. -40% Producentens prisforslag: 4,00 kr. Spar: 40%
  • Centreringsring, fælg
    Centreringsring, fælg FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 07635, 3,10 kr., Rabat: 34% kundeanmeldelser Original
    FEBI BILSTEIN | 07635
    3,10 kr. -34% Producentens prisforslag: 4,66 kr. Spar: 34%
  • Hjulbolt
    Hjulbolt MAXGEAR Art. Nr.: 49-0965, 7,64 kr., Rabat: 31% skift
    MAXGEAR | 49-0965
    7,64 kr. -31% Producentens prisforslag: 11,00 kr. Spar: 31%
  • Hjulbolt
    Hjulbolt JP GROUP Art. Nr.: 1260400100, 6,07 kr., Rabat: 33% Originaldel
    JP GROUP | 1260400100
    6,07 kr. -33% Producentens prisforslag: 9,00 kr. Spar: 33%
  • Hjulbolt
    Hjulbolt FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 46625, 6,75 kr., Rabat: 25% original
    FEBI BILSTEIN | 46625
    6,75 kr. -25% Producentens prisforslag: 9,00 kr. Spar: 25%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
FEBI BILSTEIN Hjulmøtrik SW: 19, M12 x 1,5mm, konisk sæde/bund F, forkromet 46674 passer til din bil og til super priser