BOSCH Tændrør Super plus Super plus

Original BOSCH Tændrør Nøglespændvidde: 16 producent

Tændrør

Varenummer: 0 242 240 593

Passer til dit køretøj?

med registreringsnummer

  • 2 års garanti

  • 14 dages returret

-27%
(30,00 kr.) 22,06 kr.
Spar: 27%
inkl. 25% Moms, Levering
- +

På lager

Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
  • Fabrikantens varenummer: 0 242 240 593
  • Fabrikant: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143527177
  • Nøglespændvidde: 16
  • Udvendigt gevind [mm]: 14
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gevindstigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeafstand[mm]: 0,8
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Tilspændingsvinkel [Grader]: 90
  • BOSCH: Tændrør
  • Produktnummer: 0 242 240 593
  • Producentens prisforslag: 30,00 kr.
Hurtig forsendelse af BOSCH Tændrør Brændstoftype: CNG/LPG (For artikel nr. 0 242 240 593)
Kan sammenlignes med OE-numre (kun for sammenligning)
AUDI — OE 101000004AA
AUDI — OE 101000017AA
CITROËN — OE 596004
CITROËN — OE 59625N
CITROËN — OE 59626G
CITROËN — OE 5962A2
CITROËN — OE 5962A9
CITROËN — OE 5962C4
CITROËN — OE 5962C5
CITROËN — OE 5962C9
CITROËN — OE 5962G2
CITROËN — OE 5962G4
CITROËN — OE 5962K1
CITROËN — OE 5962K6
CITROËN — OE 5962N0
CITROËN — OE 5962R0
CITROËN — OE 5962R4
CITROËN — OE 5962X2
CITROËN — OE 5962X9
CITROËN — OE 91509266
CITROËN — OE 96009087
CITROËN — OE 96024607
CITROËN — OE 9607016480
CITROËN — OE 96115813
CITROËN — OE 97537377
CITROËN — OE CF10
CITROËN — OE MDF000006C
CITROËN — OE MKP00096
FIAT — OE 5894586
FIAT | LANCIA — OE 71711807
FIAT | LANCIA — OE 7565853
FIAT | LANCIA — OE 7698212
FIAT — OE 77603384
FIAT — OE 7GYSSR
FIAT — OE 9602460780
FORD — OE 5099295
FORD — OE 5099832
FORD — OE 5099948
FORD — OE 6080256
FORD — OE 800F12405BA
FORD — OE 81OF12405AAA
FORD — OE 81SF12405BA
FORD — OE 85SF12405DA
FORD — OE 88SF12405BB
FORD — OE 890F12405AA
GMC — OE 55564215
GMC — OE GM80
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder, som har købt "Tændrør 0 242 240 593" købte også:
  • Starterbatteri
    Starterbatteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 418,61 kr., Rabat: 25% Erfaring
    YUASA | YTX9-BS
    418,61 kr. -25% Producentens prisforslag: 558,00 kr. Spar: 25%
  • Tændspole
    Tændspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 66,41 kr., Rabat: 26% Kvalitet
    STARK | SKCO-0070091
    66,41 kr. -26% Producentens prisforslag: 89,00 kr. Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O05B0001, 35,62 kr., Rabat: 26% skift
    K2 | O05B0001
    35,62 kr. -26% Producentens prisforslag: 48,00 kr. (35,62 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 32,82 kr., Rabat: 26% Priser
    VAICO | V60-0123
    32,82 kr. -26% Producentens prisforslag: 44,00 kr. (32,82 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Delesæt, inspektion
    Delesæt, inspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 132,84 kr., Rabat: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    132,84 kr. -41% Producentens prisforslag: 224,88 kr. Spar: 41%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 39,27 kr., Rabat: 26% defekt? hvad gør du?
    K2 | O14D0001
    39,27 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,27 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24D0001, 39,47 kr., Rabat: 26% kundeanmeldelser Original
    K2 | O24D0001
    39,47 kr. -26% Producentens prisforslag: 53,00 kr. (39,47 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Antifrostvæske, rudeva...
    Antifrostvæske, rudevaskersystem SHELL Art. Nr.: AS206, 43,77 kr., Rabat: 26% skift
    SHELL | AS206
    43,77 kr. -26% Producentens prisforslag: 59,00 kr. (21,89 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O34D0001, 47,38 kr., Rabat: 26% Originaldel
    K2 | O34D0001
    47,38 kr. -26% Producentens prisforslag: 64,00 kr. (47,38 kr. for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 48,40 kr., Rabat: 26% original
    ORLEN | QFS411B10
    48,40 kr. -26% Producentens prisforslag: 65,00 kr. (48,40 kr. for 1 liter) Spar: 26%
Vi vil også gerne anbefale dig disse produkter:
BOSCH Tændrør Brændstoftype: CNG/LPG Super plus 0 242 240 593 passer til din bil og til super priser